Rezultati

 ELEKTRIKAR      
TekmovalciŠolaMestokategorijaMentorjiŠIFRATOČKEČAS
Tjaž Klasinc Brglez Nejc KranjecSrednja elektro-računalniška šola Maribor1.elektrikarPeter Koler Robert Gašparič5803796811:16:00
Luka Grmek Luka ČukŠolski center Nova Gorica, Elektrotehniška in računalniška šola2.elektrikarMatjaž Marušič6304355512:00:00
Žan Grčar Žan DacarŠolski center Kranj, Srednja tehniška šola3.elektrikarAleš Bregar3339965111:57:00
Aljaž Serec Timotej Žižek Srednja poklicna in tehniška šola Murska Sobota4.elektrikarDarko Oskomič8375605112:00:00
Žan Kokol Nejc StrelecŠolski center Ptuj, Elektro in računalniška šola5.elektrikarFranci Jus3920785011:40:00
Tilen Dimc Benjamin HudoklinŠolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija6.elektrikarJanez Čurk Urban Mihelič7992364912:00:00
Jure Vidovič Matija PrešerenSrednja šola tehniških strok Šiška7.elektrikarBojan Vuković7248664712:00:00
Matej Pernič Matic VidecŠolski center Celje, Srednja šola za kemijo, elektrotehniko in računalništvo8.elektrikarDavor Zupanc3034234411:32:00
Kristjan Agrež Mitja KošarŠolski center Krško - Sevnica, Srednja šola Krško9.elektrikarZdravko Vegelj Igor Poček8512014312:00:00
Matic Marčič Matic BastlŠolski center Velenje, Elektro in računalniška šola10.elektrikarEdis Mustafić6520473212:00:00
 RAČUNALNIKAR      
TekmovalciŠolaMestokategorijaMentorjiŠIFRATOČKEČAS
Tin Debeljak Uroš SeražinSrednja šola tehniških strok Šiška1.računalnikarDarko Sekirnik93629218310:46:00
Luka Drašler Filip PeršeZavod za gluhe in naglušne Ljubljana2.računalnikarDane Porenta, Branko Vrečar66332917710:05:00
Rok Nemeš Timotej TršavecSrednja elektro-računalniška šola Maribor3.računalnikarJernej Krajnčan76519316010:43:00
Ognjen Kuruzović Dorian DrožinaŠolski center Nova Gorica, Elektrotehniška in računalniška šola4.računalnikarAljaž Gec1664203910:47:00
Matic Škof Gregor ŠkofŠolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija5.računalnikarNedžad Krdžalić7775303111:30:00
 ELEKTROTEHNIK     
TekmovalciŠolaMestoKategorijaMentorjiŠIFRATOČKE
Rene Potočnik
Grega Štih
Srednja elektro-računalniška šola Maribor1.elektrotehnikRudolf Weinzerl Darko Visočnik15007957
Žan Pekošek Nejc FludernikŠolski center Celje, Srednja šola za kemijo, elektrotehniko in računalništvo2.elektrotehnikGregor Kramer13288049
Benjamin Rajner
Jan Lončar
Srednja poklicna in tehniška šola Murska Sobota2.elektrotehnikRajko Palatin13441949
Nik Tominec Kevin PeršoljaŠolski center Nova Gorica, Elektrotehniška in računalniška šola2.elektrotehnikBoris Pregelj46313549
Matej Knific
Luka Gorela
GEPŠ Piran, Elektro enota Portorož5.elektrotehnikMatjaž Kocjančič77182245
Nejc Sekuti
Vid Prohart
ŠC Ravne, OE Srednja šola Ravne6.elektrotehnikRobert Pečnik54803627
Erik Vladimir Simić Gašper LipoglavšekŠolski center Krško - Sevnica, Srednja šola Krško7.elektrotehnikAnton Pavlič 96084821
Fran Zupet Tit ZakošekŠolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija8.elektrotehnikJan Luzar Martin Slak89898319
Nik Žlebnik Jančič
Filip Pačnik
Šolski center Velenje, Elektro in računalniška šola9.elektrotehnikKlemen Hleb 70546216
Tim Kosec Tim GornjecŠolski center Ptuj, Elektro in računalniška šola10.elektrotehnikBranko Šešerko Miran Lazar97999710
Simon Kranjec Matej BaragaSrednja šola tehniških strok Šiška11.elektrotehnik5481048
Luka Buzina
Urban Kotar
Srednja tehniška in poklicna šola Trbovlje12.elektrotehnikSamo Kirn7962708
 TEHNIK RAČUNALNIŠTVA     
TekmovalciŠolaMestokategorijaMentorjiŠIFRATOČKE
Tevž Beškovnik Gašper LukmanSrednja elektro-računalniška šola Maribor1.tehnik računalništvaBranko Potisk Miran Kocbek902718490
Žiga Kralj Jurij SitarElektrotehniško - računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana2.tehnik računalništvaMarko Kastelic 303767445
Miha Mirt Anej PerasŠolski center Nova Gorica, Elektrotehniška in računalniška šola3.tehnik računalništvaEdi Medvešček822197360
Amadej Glasenčnik Matic JuračŠC Ravne, OE Srednja šola Ravne4.tehnik računalništvaAleksa Marković Jernej Mlakar259220325
Mark Ivanič Žan GombocSrednja poklicna in tehniška šola Murska Sobota5.tehnik računalništvaKarel Maček190682320
Timotej Stanonik Ignac KodermacZavod za gluhe in naglušne Ljubljana6.tehnik računalništvaMatej Jenko464110295
Denis Belič Nik RozmanŠolski center Kranj, Srednja tehniška šola7.tehnik računalništvaMagda Papić620554280
Žiga Maj Špiler Urban ŠerbecŠolski center Krško - Sevnica, Srednja šola Krško8.tehnik računalništvaZoran Tkavc508978265
Erazem Petrovič Jan MilošičŠolski center Ptuj, Elektro in računalniška šola9.tehnik računalništvaZoltan Sep Aljaž Šešo164812220
Filip Vrabec Tim Nahtigal Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija10.tehnik računalništva Tadej Blatnik488127200
Mark Škof Žan ŠprogarSrednja šola tehniških strok Šiška11.tehnik računalništvaMaruša Perič Vučko427153185
Edah Terzić Lovro NapotnikŠolski center Velenje, Elektro in računalniška šola12.tehnik računalništvaSamo Železnik 186820155
Gašper Novak Nace PericŠolski center Postojna - Gimnazija Ilirska Bistrica13.tehnik računalništvaKlavdij Logar604474145
Tilen Medved Andraž ŽnidarSrednja tehniška in poklicna šola Trbovlje14.tehnik računalništvaŽiga Podplatnik252331130